Kompleksowe kursy dla z zakresu spawania

Oferujemy kompleksowy kurs, na którym poznasz wszystkie zasady i techniki z zakresu spawania (lutowania i przecinania). Prowadzimy szkolenia spawaczy w najbardziej poszukiwanych na rynkach pracy (w kraju i za granicą) metodach spawalniczych. Poza kursami podstawowymi dla osób rozpoczynających swoją przygodę z zawodem spawacza oferujemy również szkolenia dla osób zaawansowanych, mających bardzo dobrze sprecyzowane oczekiwania.

Uczestnicy kursów zdobywają w czasie szkoleń kompleksową wiedzę na temat zasad i technik spawania. Aby wziąć udział w kursie spawalniczym, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać przynajmniej wykształcenie podstawowe.

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 888 817 777

Program szkolenia

Wszystkie kursy składają się z części teoretycznej oraz praktycznej a czas trwania kursu jest zależny od indywidualnych ustaleń, oraz intensywności prowadzonego szkolenia. Po zakończeniu kursu kandydat na spawacza zdaje egzamin teoretyczny oraz praktyczny.

Szkolenia odbywają się w metodach:

  • 135 (MAG)
  • 136 (MAG-drut proszkowy)
  • 131 (MIG-aluminium)
  • 141 (TIG,niemiecki WIG,w osłonie argonu)
  • 111 (elektroda otulona)
  • 311 (gazowe)
  • 114 (drut samoosłonowy)

Wymagania

Uczestnik kursu powinien mieć ukończony 18 lat najpóźniej w dniu przystąpienia do egzaminu oraz posiadać minimum wykształcenie podstawowe.

Kursy dostosowane do klienta

Kursy z zakresu spawania dostosowujemy do potrzeb klienta, ustalając z nim miejsce, czas trwania, jak również sam program szkolenia. Szkolenia zamknięte na terenie zakładu pracy przeprowadzamy w dogodnym dla Państwa terminie.

Wysoka zdawalność

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu, co skutkuje to bardzo wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów. Bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzany jest egzamin przez naszą własną Komisję Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Dla kogo kurs spawalniczy?

Oferujemy szkolenia podstawowe, ponadpodstawowe, a także dla pracowników, którzy chcą odnowić swoje uprawnienia. Kursy spawalnicze to duża dawka wiedzy potrzebnej na stanowisku spawacza – bezpieczeństwo i higieny pracy, a także różnorodne ćwiczenia praktyczne. Realizowane przez nas programy odpowiadają aktualnym przepisom prawa.

Nasz kurs na spawacza jest kompleksowy – dzięki niemu mogą poznać Państwo wszystkie techniki oraz zasady dotyczące spawania. Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, dlatego też jesteśmy w stanie przekazać Państwu kompleksową wiedzę w tym właśnie zakresie.

Praktyczna wiedza

Uczestnicząc w szkoleniach spawalniczych, zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności. Kursy prowadzone są przez doświadczoną kadrę. Wiedza przekazywana jest z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Do dyspozycji uczestników są również praktyczne materiały szkoleniowe, dzięki którym zdobycie uprawnień jest zdecydowanie łatwiejsze.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 888 817 777

zobacz pełne dane kontaktowe.

Przebieg kursu spawalniczego

Na kursie spawalniczym poruszane są na zagadnienia związane z zasadami i technikami z zakresu spawania (lutowania i przecinania). Uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę, która pozwoli im uzyskać uprawnienia spawalnicze. Szkolenie bazuje na wykładzie uzupełnianym przez materiały multimedialne.

Uczestnicy naszych kursów bez problemu zdają egzaminy i uzyskują certyfikaty dla pracowników krajowych oraz międzynarodowych (TUV).