Szkolenia na żurawie przewoźne i przenośne HDS

Współczesna gospodarka opiera się na transporcie ciężkim i indywidualnych dostawach do klientów. Rosnące zapotrzebowanie sprawia, że na rynku potrzeba osób, które mają niezbędne uprawnienia i są gotowi podjąć prace jako operatorzy pojazdów z HDS. Praca ta daje duże możliwości finansowe i jest korzystna, jeśli chodzi o czas pracy. Jako kierowca z HDS-em, masz stałe godziny pracy, a trasy nie wymagają spędzania czasu wolnego poza domem. Jeśli więc nie boisz się wyzwań i jesteś gotowy pracować jako operator żurawi HDS, ukończ ten kurs, a rynek pracy staje przed tobą otworem. Bądź wartościowym pracownikiem już dziś i zyskaj gwarantowane profity, które są warte zachodu.

Zapisując się na kurs operatora żurawi przewoźnych i przenośnych HDS, zostajesz przygotowany w sposób teoretyczny i praktyczny do egzaminu UDT. Po jego zdaniu kursant otrzymuje potwierdzenie kwalifikacyjne. Dzięki niemu może podjąć pracę jako operator żurawia przenośnego i dźwigów HDS.

Zainteresowany? Masz pytania?

Zadzwoń: +48 888 817 777

Kursy UDT: Żurawie przewoźne i przenośne HDS

Dwuetapowy kurs przygotowujący na operatora żurawi przewoźnych i przenośnych HDS

Kurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to zajęcia teoretyczne (online lub stacjonarnie, wedle życzenia kursanta), na które składa się 1 dzień wykładów. Podczas ich trwania kursanci poznają zagadnienia dotyczące obsługi i serwisowania dźwigów. Podczas tych szkoleń uczy się zagadnień związanych z BHP oraz zastosowania tych urządzeń w przemyśle. Dzięki temu jest on przygotowany do każdej sytuacji i problemów technicznych z tym związanych.

Po ukończeniu części teoretycznej rozpoczynają się zajęcia praktyczne. Podczas tych zajęć uczestnicy uczą się obsługi urządzeń w praktyce i wykonują zadania zlecane przez wykładowcę. Dzięki temu mogą zapoznać się ze sprzętem i jego zachowaniem. Wiedza ta pozwala ukończyć kurs i przystąpić z odpowiednim przygotowaniem do egzaminu UDT.

W odpowiedzi na obecną sytuację i problemy związane z dojazdem zapewniliśmy dwie możliwości ukończenia kursu teoretycznego.

Dlatego też odbywają się stacjonarnie lub multimedialnie (online). W przypadku zajęć online kursant loguje się na specjalną platformę i tam ma dostęp do szkolenia.

Następnego dnia odbywają się zajęcia praktyczne na placu manewrowym w Katowicach. Po ich ukończeniu kursant przystępuje do egzaminu UDT, który odbywa się na tym samym placu manewrowym.

Koszt: 450 zł

Kto może zapisać się na kurs?

Na kurs może się zapisać każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada minimum podstawowe wykształcenie. Ponadto nie może mieć ona żadnych przeciwskazań zdrowotnych, co do pracy jako operator żurawia. Jest to o tyle istotne, że tylko w takim wypadku można przystąpić do egzaminu państwowego i otrzymać potwierdzenie.

Indywidualne podejście

Oprócz kursów grupowych oferujemy również kursy indywidualne w całej Polsce, oraz kursy na zlecenia firm, które chcą doszkolić swoich pracowników. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny i możliwość finansowania, dzięki czemu bez wątpienia każdy znajdzie możliwość korzystnego rozłożenia kosztów.
W razie takiej sytuacji prosimy o kontakt, by była możliwość indywidualnego podejścia do kwestii związanych z ofertą i finansowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i indywidualnej oceny u naszych specjalistów.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 888 817 777

zobacz pełne dane kontaktowe.

 

Lub zapytaj o kurs przez formularz

Kursy UDT: Żurawie przewoźne i przenośne HDS

Dokument UDT

Warto wiedzieć, że posiadanie dokumentu UDT daje możliwości pracy w wielu krajach poza Polską zgodnie z Europejskim Porozumieniem Wolnego Handlu (EFTA).

Jak wygląda egzamin na operatora żurawi przewoźnych i przenośnych HDS?

Egzamin, który został poprzedzony kursami teoretycznymi oraz praktykami składa się z egzaminu wewnętrznego oraz egzaminu zewnętrznego, który jest certyfikowany przez komisje kwalifikacyjną powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego. Sam egzamin teoretyczny składa się z 15 pytań w formie zamkniętej (A,B,C,D) i by zaliczyć taki egzamin, potrzeba udzielić 11 prawidłowych odpowiedzi na 15 zadanych.