Prowadzimy kursy zawodowe o zasięgu ogólnopolskim

Działamy na terenie całej Polski. Naszym klientom pomagamy wybrać odpowiednie kursy oraz dopasować wszystkie szczegóły szkolenia. Współpracujemy ze specjalistami, którzy dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami naszych szkoleń. Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne powołane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, uprawnione do egzaminowania w zakresie uprawnień energetycznych grup G1, G2, G3.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się jak najlepiej dopasować odpowiednie szkolenia do Ciebie i Twojej firmy. Wierzymy, że wiedza którą się dzielimy, gwarantuje wyższe kwalifikacje oraz lepsze stanowiska pracy.

Szkolimy bez pośredników

Nasze Komisje Kwalifikacyjne działają zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. Nr 89, poz. 828 i Nr 129, poz. 1184 oraz z 2005 r. Nr 141, poz. 1189).

Ośrodek szkoleniowy Grupa Silesia Sp.z o.o. posiada własną Komisję Egzaminacyjną uprawnioną do egzaminowania w zakresie F-Gazów:
Certyfikacja UDT jednostki egzaminacyjnej: FGAZ-E/27/0013/19 Pozycja 8

Wysokie kwalifikacje

Nasz zespół buduje profesjonalna kadra oraz wykwalifikowani pracownicy. Każda współpraca jest przeprowadzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy przy wyborze szkolenia oraz otwarci na wszelkie sugestie, doradzamy optymalne rozwiązania.

Profesjonalizm

W naszej działalności kierujemy się zasadą profesjonalizmu zawodowego. Oferujemy naszym klientom najnowszą wiedzę specjalistyczną łączącego specjalistyczną oraz ugruntowaną praktykę. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie. Tworzymy profesjonalną Komisję Kwalifikacyjną.

Doświadczenie

W naszych szkoleniach wzięło udział już wiele firm i osób prywatnych na różnych szczeblach organizacji. Mamy bogate doświadczenie w realizacji szkoleń dla wielu branż.

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem z zakresu uprawnień energetycznych, dla trzech grup zawodowych: G1 – uprawnienia elektryczne, G2 – uprawnienia energetyczne, G3 – uprawnienia gazowe. Przeprowadzamy również kursy spawalnicze, kursy pomiarów elektrycznych w praktyce, kursy dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, systemów fotowoltaicznych w praktyce i lutowania twardego metodą 912.

Szukaj szkolenia

Kursy SEP

Organizujemy kursy SEP, które są jednymi z najważniejszych i najpowszechniejszych uprawnień każdego elektryka. Umożliwiają wykonywanie pracy na różnych stanowiskach. Dzięki tym uprawnieniom możliwe jest operowanie przy prądzie do określonego natężenia.

Uprawnienia SEP nadawane są na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz odpowiednio zdanych egzaminów. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o posiadanych uprawnieniach. Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne na okres 5 lat.

Pozostałe szkolenia

Przeprowadzamy również kursy spawalnicze, kursy pomiarów elektrycznych w praktyce, szkolenia dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, systemów fotowoltaicznych w praktyce i lutowania twardego metodą 912.
Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o uprawnieniach. Podnosi to kwalifikacje i gwarantuje zdobycie dobrze płatnej pracy.

200 000

przeegzaminowanych
osób

50

doświadczonych
wykładowców

5300

przeprowadzonych
szkoleń

Opinie naszych klientów

Zadowolenie naszych klientów jest dowodem uznania szkoleń, które przeprowadzamy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do bezpośrednich uwag i opinii. Cenimy sobie zdanie naszych klientów i chcemy tworzyć naszą firmę razem z nimi.

Bardzo polecam szkolenia SEP wszystkim, którzy dopiero chcą zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. W tej firmie szkolenia elektryczne i szkolenia energetyczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa na każdym etapie - od wyboru szkoleń i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, po zdanie egzaminu.

Paweł

Inwestycja w szkolenia sepowskie okazała się strzałem w dziesiątkę! Fachowe przeprowadzenie szkoleń i szczegółowe wprowadzenie w temat. W trakcie kursu przedstawienie zagadnień od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Sprawny i szybki kontakt. Polecam serdecznie.

Marek

Gorąco polecam kursy SEP. Świetna alternatywa do podniesienia kwalifikacji i zyskania lepszej pracy. Szkolenia na najwyższym poziomie - dokładne wyjaśnienie wszystkich zagadnień, pokazanie zagadnień od strony praktycznej, a wszystko prowadzone przez specjalistów. Sprawny, bezproblemowy kontakt.

Wojciech

Pozostałe szkolenia

Przeprowadzamy również kursy spawalnicze, montażu klimatyzacji w praktyce, pomiarów elektrycznych w praktyce, szkolenia dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, systemów fotowoltaicznych w praktyce i lutowania twardego metodą 912.
Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o uprawnieniach. Dodatkowe certyfikaty podnoszą kwalifikacje i gwarantują zdobycie dobrze płatnej pracy.

Pomiary elektryczne w praktyce

Kompleksowy kurs, na którym kursanci nabywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu wykonywania pomiarów instalacji elektrycznej do 1kV. Dzięki temu po kursie potrafią samodzielnie, od A do Z, przeprowadzać pomiary elektryczne.

F-Gazy

Uprawnienie jest przeznaczone dla osób zajmujących się produkcją i usługami związanym z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Praktyczne szkolenie dotyczące montażu klimatyzacji. Obejmuje zasady doboru urządzenia, niezbędne narzędzia i sposób ich użycia oraz praktyczny montaż. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.

Lutowanie twarde
metodą 912

Kurs lutowania twardego jest jednym ze szkoleń, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli UDT. Szkolenie lutowania twardego skierowane jest do osób, które zajmują się instalacją i montażem klimatyzacji.

Fotowoltaika w praktyce

Praktyczne szkolenie dotyczące fotowoltaiki obejmuje między innymi projektowanie systemów PV oraz praktyczne aspekty montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający podniesienie kwalifikacji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
lub zajrzyj tutaj

Zobacz FAQ