Prowadzimy kursy zawodowe o zasięgu ogólnopolskim

Działamy na terenie całej Polski. Naszym klientom pomagamy wybrać odpowiednie kursy oraz dopasować wszystkie szczegóły szkolenia. Współpracujemy ze specjalistami, którzy dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami naszych szkoleń. Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne powołane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, uprawnione do egzaminowania w zakresie uprawnień energetycznych grup G1, G2, G3.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się jak najlepiej dopasować odpowiednie szkolenia do Ciebie i Twojej firmy. Wierzymy, że wiedza którą się dzielimy, gwarantuje wyższe kwalifikacje oraz lepsze stanowiska pracy.

Szkolimy bez pośredników

Nasze Komisje Kwalifikacyjne działają zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. Nr 89, poz. 828 i Nr 129, poz. 1184 oraz z 2005 r. Nr 141, poz. 1189).

Ośrodek szkoleniowy BHP LEX Sp.z o.o. posiada własną Komisję Egzaminacyjną uprawnioną do egzaminowania w zakresie F-Gazów:
Certyfikacja UDT jednostki egzaminacyjnej: FGAZ-E/27/0004/22 Pozycja 8

Wysokie kwalifikacje

Nasz zespół buduje profesjonalna kadra oraz wykwalifikowani pracownicy. Każda współpraca jest przeprowadzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy przy wyborze szkolenia oraz otwarci na wszelkie sugestie, doradzamy optymalne rozwiązania.

Profesjonalizm

W naszej działalności kierujemy się zasadą profesjonalizmu zawodowego. Oferujemy naszym klientom najnowszą wiedzę specjalistyczną łączącego specjalistyczną oraz ugruntowaną praktykę. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie. Tworzymy profesjonalną Komisję Kwalifikacyjną.

Doświadczenie

W naszych szkoleniach wzięło udział już wiele firm i osób prywatnych na różnych szczeblach organizacji. Mamy bogate doświadczenie w realizacji szkoleń dla wielu branż.

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem z zakresu uprawnień energetycznych, dla trzech grup zawodowych: G1 – uprawnienia elektryczne, G2 – uprawnienia energetyczne, G3 – uprawnienia gazowe. Przeprowadzamy również kursy świadectw energetycznych, kursy pomiarów elektrycznych w praktyce, kursy dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, lutowania twardego metodą 918 oraz kursy praktyczne z montażu klimatyzacji i montażu pomp ciepła.

Szukaj szkolenia

Kursy SEP

Organizujemy kursy SEP, które są jednymi z najważniejszych i najpowszechniejszych uprawnień każdego elektryka. Umożliwiają wykonywanie pracy na różnych stanowiskach. Dzięki tym uprawnieniom możliwe jest operowanie przy prądzie do określonego natężenia.

Uprawnienia SEP nadawane są na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz odpowiednio zdanych egzaminów. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o posiadanych uprawnieniach. Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne na okres 5 lat.

Czy wiesz, że…

od 1 lipca 2022r. zmieniły się warunki przystępowania do egzaminu SEP?
Teraz, aby przystąpić do egzaminu SEP, musisz:

  • mieć ukończone 18 lat
  • POSIADAĆ DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE, czyli:
    • → dokument ukończenia szkoły o odpowiednim profilu zawodowym;
    • → lub zaświadczenie pracodawcy potwierdzające doświadczenie zawodowe;
    • → lub dyplom czeladnika lub mistrza;

Jak zdobyć zatem niezbędne zaświadczenie, jeśli nie spełniasz tych wymagań?

Zgłoś się do naszego ośrodka kwalifikacji zawodowych!

W naszym ośrodku uzyskasz niezbędne ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH dopuszczające Cię do egzaminu SEP zgodne z nowymi przepisami!

Zadzwoń: +48 888 817 777

Promocja SEP

Kursy on-line w nowoczesnej sali multimedialnej

Sytuacja pandemiczna postawiła każdego z nas w obliczu potrzeby zmiany przyzwyczajeń i potrzeby poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań. Także my, dostosowując się do nowej sytuacji, wprowadziliśmy znany, ale nie stosowany wcześniej kanon szkoleń z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, zaimplementowanych w naszej sali multimedialnej. Dzięki temu nasi kursanci biorą czynny udział w szkoleniu, zamiast przeglądać suche i nużące strony kursów internetowych w formule samokształcenia. Z opinii uczestników wiemy, że to nowoczesne rozwiązanie, pomimo pierwotnie pewnego przymusu zastosowania, przypadło do gustu naszych słuchaczy i zagości w naszej placówce już na stałe.

Jako jedyni w Polsce zastosowaliśmy nowoczesną aranżację oświetlenia bezcieniowego, doskonałe mikrofony pasmowe i kamery wysokiej rozdzielczości, rozmieszczonych w różnych miejscach naszej sali multimedialnej. Za ich sprawą osoba uczestnicząca w kursie on-line, odnosi wrażenie autentycznego, interaktywnego uczestnictwa w wykładzie. Rzeczywisty, dwukierunkowy kontakt z wykładowcą, przebywającym w naszej sali multimedialnej, pozwala uczestnikom szkolenia na zadawanie pytań, rozwiewanie wątpliwości i interakcję z innymi uczestnikami.

Korzyści z zastosowania tych nowoczesnych rozwiązań są ogromne. Przede wszystkim nie jest wymagana fizyczna obecność uczestnika, dla pełni odbioru informacji szkoleniowych. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto sytuacja ta daje bohaterom naszych prelekcji możliwość wyboru warunków i otoczenia kursu – od fotela, po hamak w ogrodzie z kubkiem ulubionej kawy czy herbaty w dłoni. Nasze szkolenia można odbierać na dowolnym urządzeniu: smartfonie, laptopie, tablecie czy smart-TV.

Kursy SEP online

Kursy SEP online

Kursy SEP online

200 000

przeegzaminowanych
osób

50

doświadczonych
wykładowców

5300

przeprowadzonych
szkoleń

Opinie naszych klientów

Zadowolenie naszych klientów jest dowodem uznania szkoleń, które przeprowadzamy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do bezpośrednich uwag i opinii. Cenimy sobie zdanie naszych klientów i chcemy tworzyć naszą firmę razem z nimi.

Bardzo polecam szkolenia SEP wszystkim, którzy dopiero chcą zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. W tej firmie szkolenia elektryczne i szkolenia energetyczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa na każdym etapie - od wyboru szkoleń i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, po zdanie egzaminu.

Paweł

Inwestycja w szkolenia sepowskie okazała się strzałem w dziesiątkę! Fachowe przeprowadzenie szkoleń i szczegółowe wprowadzenie w temat. W trakcie kursu przedstawienie zagadnień od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Sprawny i szybki kontakt. Polecam serdecznie.

Marek

Gorąco polecam kursy SEP. Świetna alternatywa do podniesienia kwalifikacji i zyskania lepszej pracy. Szkolenia na najwyższym poziomie - dokładne wyjaśnienie wszystkich zagadnień, pokazanie zagadnień od strony praktycznej, a wszystko prowadzone przez specjalistów. Sprawny, bezproblemowy kontakt.

Wojciech

Pozostałe szkolenia

Przeprowadzamy również kursy montażu klimatyzacji oraz pomp ciepła w praktyce, pomiarów elektrycznych w praktyce, szkolenia dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, lutowania twardego metodą 918, zgrzewania rur PP/PE.
Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o uprawnieniach. Dodatkowe certyfikaty podnoszą kwalifikacje i gwarantują zdobycie dobrze płatnej pracy.

NOWOŚĆ: prowadzimy kursy świadectw i audytów energetycznych zgodne z wymogami i akredytowane przez TÜV Rheinland.

Szkoła dla Elektryków

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne! Nasze kursy pozwalają zdobyć przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie elektryka.

Pomiary elektryczne w praktyce

Kompleksowy kurs, na którym kursanci nabywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu wykonywania pomiarów instalacji elektrycznej do 1kV. Dzięki temu po kursie potrafią samodzielnie, od A do Z, przeprowadzać pomiary elektryczne.

Kurs Świadectw i Kurs Audytów Energetycznych Budynków

Profesjonalne szkolenia świadectw charakterystyki oraz audytów energetycznych budynków prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów! Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce, który posiada akredytację TÜV Rheinland!

F-Gazy

Uprawnienie jest przeznaczone dla osób zajmujących się produkcją i usługami związanym z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Praktyczne szkolenie dotyczące montażu klimatyzacji. Obejmuje zasady doboru urządzenia, niezbędne narzędzia i sposób ich użycia oraz praktyczny montaż. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.

Montaż pompy ciepła w praktyce

Nie będziesz monterem kompletnym, bez umiejętności montażu pomp ciepła. Te wyjątkowe urządzenia, wciąż wzmacniające swą pozycję na rynku branży cieplnej, stanowią dla Ciebie szansę, jeśli poszukujesz nowych kierunków rozwoju zawodowego.

Lutowanie twarde
metodą 918

Kurs lutowania twardego jest jednym ze szkoleń, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli UDT. Szkolenie lutowania twardego skierowane jest do osób, które zajmują się instalacją i montażem klimatyzacji.

Napełnianie i obsługa butli TÜV

Kurs napełniania i obsługi butli dla osób napełniających-obsługujących ciśnieniowe zbiorniki przenośne o pojemności powyżej 350 cm3 gazami: skroplonymi, sprężonymi i rozpuszczonymi.

Zgrzewanie rur PP/PE

Kompleksowy kurs zgrzewania rur PP/PE oparty na normie PN-EN 13067. Zyskaj certyfikat kompetencji, praktyczną umiejętność zgrzewania tworzyw sztucznych oraz zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
lub zajrzyj tutaj

Zobacz FAQ