Szkoła dla elektryków na najwyższym poziomie

Jesteśmy jedynym w Polsce, akredytowanym ośrodkiem szkoleń praktycznych z zakresu uprawnień SEP oraz pomiarów elektrycznych.
Na zajęciach w naszej szkole stawiamy przede wszystkim na praktykę!
Tematyka kursu obejmuje zagadnienia z działu elektrotechniki, układów zasilania i montażu urządzeń elektrycznych, instalacji oświetleniowej i aparatury sterowniczej, a także montażu i analizy obwodów prądu przemiennego.
Podczas szkolenia dowiesz się m. in. jakie układy sieciowe są stosowane w elektroenergetyce, jaki osprzęt zasilający czy zabezpieczający jest stosowany w rozdzielnicach modułowych, a także jak poprawnie przeprowadzić pomiary impedancji pętli zwarcia i spadków napięć w instalacji elektrycznej.

Zainteresowany?

Zobacz naszą szkołę dla elektryków

 
 
Szkoła dla Elektryków

Szkoła dla Elektryków

Szkolenia elektroenergetyczne w praktyce

W naszej szkole oferujemy kursy elektroenergetyczne w praktyce na II poziomach: przygotowawczym i uzupełniającym.

Szkolenie praktyczne w naszej szkole to najlepszy pierwszy krok dla początkujących osób w branży elektrycznej. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie, które przekłada się na jakość prowadzonych zajęć praktycznych. Nasza kadra szkoleniowa to specjaliści z branży elektrycznej.

Najnowocześniejsza aparatura i urządzenia, które znajdziecie w naszym laboratorium to coś, co nas wyróżnia!

Szkoła dla Elektryków

Kursy dostosowane do klienta

Szkolenie podstawowe: ma na celu przygotowanie uczestników kursu do pracy w zawodzie elektryka. Zakres tematyczny kursu obejmuje przekazanie wiedzy i umiejętności do pracy w tym zawodzie.

Szkolenie uzupełniające: ma na celu uzupełnienie wiedzy i umiejętności uczestników kursu do pracy w zawodzie elektryka. Zakres tematyczny kursu obejmuje uzupełnienie wiadomości i umiejętności do pracy w tym zawodzie oraz przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego.

Gwarancja wysokich kompetencji

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu, co skutkuje bardzo wysokim poziomem kompetencji wśród naszych kursantów.

Szkolenia z zakresu elektroenergetyki prowadzone są w naszym laboratorium pod nadzorem uprawnionych instruktorów

Świadectwo kwalifikacji

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH, które jest akceptowane przez komisje kwalifikacyjne URE.

Od 1 lipca 2022 roku, aby zdobyć uprawnienie SEP, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać dokument potwierdzający odpowiednią wiedzę (Dz.U. z 2022 r. poz. 1392).
Gwarantujemy, że zostaniesz dopuszczony do egzaminu SEP i zdasz go z wynikiem pozytywnym!

Dla kogo szkolenie?

Kurs skierowany jest do osób pragnących zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, pozwalające na pracę w zawodzie elektryka. Do szkolenia może przystąpić każda osoba bez względu na swoje wykształcenie czy doświadczenie zawodowe.

Specjalistyczne uprawnienia

Uczestnicząc w szkoleniach przeprowadzanych przez doświadczoną kadrę, zdobędziesz wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Bezpośrednio po przejściu kursu uczestnicy otrzymują świadectwo kwalifikacji zawodowych dopuszczające do egzaminu SEP.

Szkoła dla Elektryków