Pozostałe szkolenia

Przeprowadzamy również kursy montażu klimatyzacji oraz pomp ciepła w praktyce, pomiarów elektrycznych w praktyce, szkolenia dotyczące napełniania i obsługi butli, F-gazów, lutowania twardego metodą 918, zgrzewania rur PP/PE.
Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o uprawnieniach. Dodatkowe certyfikaty podnoszą kwalifikacje i gwarantują zdobycie dobrze płatnej pracy.

NOWOŚĆ: prowadzimy kursy świadectw i audytów energetycznych zgodne z wymogami i akredytowane przez TÜV Rheinland.

Szkoła dla Elektryków

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne! Nasze kursy pozwalają zdobyć przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie elektryka.

Pomiary elektryczne w praktyce

Kompleksowy kurs, na którym kursanci nabywają odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu wykonywania pomiarów instalacji elektrycznej do 1kV. Dzięki temu po kursie potrafią samodzielnie, od A do Z, przeprowadzać pomiary elektryczne.

Kurs Świadectw i Kurs Audytów Energetycznych Budynków

Profesjonalne szkolenia świadectw charakterystyki oraz audytów energetycznych budynków prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów! Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce, który posiada akredytację TÜV Rheinland!

F-Gazy

Uprawnienie jest przeznaczone dla osób zajmujących się produkcją i usługami związanym z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Praktyczne szkolenie dotyczące montażu klimatyzacji. Obejmuje zasady doboru urządzenia, niezbędne narzędzia i sposób ich użycia oraz praktyczny montaż. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.

Montaż pompy ciepła w praktyce

Nie będziesz monterem kompletnym, bez umiejętności montażu pomp ciepła. Te wyjątkowe urządzenia, wciąż wzmacniające swą pozycję na rynku branży cieplnej, stanowią dla Ciebie szansę, jeśli poszukujesz nowych kierunków rozwoju zawodowego.

Lutowanie twarde
metodą 918

Kurs lutowania twardego jest jednym ze szkoleń, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli UDT. Szkolenie lutowania twardego skierowane jest do osób, które zajmują się instalacją i montażem klimatyzacji.

Napełnianie i obsługa butli TÜV

Kurs napełniania i obsługi butli dla osób napełniających-obsługujących ciśnieniowe zbiorniki przenośne o pojemności powyżej 350 cm3 gazami: skroplonymi, sprężonymi i rozpuszczonymi.

Zgrzewanie rur PP/PE

Kompleksowy kurs zgrzewania rur PP/PE oparty na normie PN-EN 13067. Zyskaj certyfikat kompetencji, praktyczną umiejętność zgrzewania tworzyw sztucznych oraz zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
lub zajrzyj tutaj

Zobacz FAQ